Zelená úsporám

Pastová okna Brno | Plastové dveře Brno

Plastová okna Schüco

Buďte kreativní - Vytvořte si vlastní okno. Plastová okna Schüco jsou vhodná pro novostavby, starší zástavbu i rekonstrukce. Okna Schüco se vyznačují nejvyšším postavením v kvaliě, mají nejlepší tepelně-izolační vlastnosti a nejširší spektrum barevného řešení. Vybírat si můžete z rozsáhlého programu Schüco v kvalitativní třídě A.


Schüco Corona SI82+

Plastová okna Schüco Corona SI82+ Schüco Corona SI82+ jsou plastová okna s nejlepšími tepelně-izolačními vlastnostmi. Plastová okna Schüco Corona Si82+ - certifikovaný profilový systém pro nízkoenergetické a pasivní domy. Hodnota tepelné propustnosti rámu s výztuhou Uf 0,98. Speciální úpravou profilu je možné docílit hodnoty Uf 0,75. Společně s prosklením SporoTherm Ug 0,4 můžeme stavebníkům nabídnout tepelně nejúspornější plastová okna na trhu, s nejširším spektrem barevného provedení.
Technické parametry

Osmikomorový okenní systém Corona SI 82+ má tři úrovně těsnění a je vyroben patentovanou technologií koextruze hliníkových výztužných profilů. Díky racionální výrobě vedoucí ke krátkým dodacím lhůtám lze systém využít k ekonomické a vysoce kvalitní realizaci oken pro pasivní a nízkoenergetické stavby. Okenní systémy Corona SI 82+ je vhodný také pro výstavbu i rekonstrukce. Rozsáhlý sortiment příslušenství zajišťuje vysokou úroveň systémové bezpečnosti.


Schüco Corona SI82

Plastová okna Schüco Corona SI 82 Okna s vynikající pevnosti pro nízkoenergetické stavby. Šestikomorový okenní systém Corona SI 82 má vynikající tepelně-izolačními vlastnostmi a je konstrukčně vysoce stabilní. Hodí se zejména do míst s větší prosklenou plochou. Profilový systém Schüco Corona SI82 je vhodný pro rekonstrukce i novostavby a splňuje veškeré podmínky pro nízkoenergetické stavby.

Technické parametry

Okna s vynikající pevnosti pro nízkoenergetické stavby. Okenní systémy Schüco Corona SI82 je charakteristický třemi úrovněmi těsnění a konvenčními ocelovými výztužnými profily. Díky racionální montáži a krátkým dodacím lhůtám je lze okamžitě využít k ekonomické a vysoce kvalitní realizaci oken umístěných do nízkoenergetických budov. Okenní systém Corona SI82 je vhodný pro výstavbu i rekonstrukce. Rozsáhlý sortiment příslušenství zajišťuje vysokou úroveň systémové bezpečnosti.


Schüco Corona CT70

Plastová okna Schüco Corona CT70 Plastová okna a dveře pro nejširší využítí. Pětikomorový systém Schüco Corona CT70 je vhodný pro novostavby, rekonstrukce i nízkoenergetické stavby. Rozsáhlý sortiment příslušenství umožňuje navrhovat atypické tvary oken, vchodové dveře, posuvné dveře..


Technické parametry

Spolehlivý a osvědčený okenní systém v třídě A, vhodný pro zimní zahrady, okna, dveře.. Systém se dokáže dobře přizpůsobit i konstrukčně složitějším řešením, má vysokou pevnost rámů (doceněno zejména u větších prosklených ploch), dlouhodobou životnost a vysokou stálost barev.

Systém doporučujeme kombinovat s kvalitním prosklením SporoTherm (tepelně izolační parametr Ug=0,3), pro získání maximálních úspor při vytápění interiéru.

Při dodržení správných montážních postupů (instalace parozábrany a komprimované PU pásky) je oknenní systém Schüco tou nejlepší volbou ve vztahu užitná hodnota a cena.


Barevné provedení profilů

Barevné provedení profilů