Zelená úsporám

Poradenský servis

Plastová okna - poradenství

Plastová okna nakupujte tam, kde se můžete spolehnout na špičkovou kvalitu výrobků i služeb.

Nákup oken představuje důležité rozhodnutí, proto byste se měli spoléhat na služby profesionálů. Poskytujeme svým klientům kvalifikovaný prodejní a montážní servis. Cílem je trvalé péče o klienty. Prodejem výrobků u nás nic nekončí! Zajímáme se, jak jsou naši klienti s výrobky spokojení a snažíme se reagovat na nové potřeby klientů. Při rozhodování o koupi nových oken některé lidi osloví nabídka nejnižší ceny, zatímco jiní lidé hledají kvalitu a jsou ochotni za ni zaplatit vyšší cenu. Jednu věc však mají společnou, přejí si najít takového prodejce, který je v rozhodování podpoří a dokáže nanalézt optimální řešení.

Naše doporučení při výběru dodavatele oken

Před koupi oken se seznamte se všemi parametry výrobků.

Ověřte si, zda jsou okna a dveře vyráběny u nás. Nákupem oken přímo od výrobce jsou splněny základní kvalitativní požadavky a záruky!

S Vašim dodavatelem konzultujte účel zakázky. Prodejce by měl dokázat nalézt řešení i pro složitějšiho zadání, například okenní systémy pro pasivní domy, atypické tvary oken...

Nespoléhejte se pouze na doporučení třetích osob! Navštivte pobočku a přesvědčte se sami. Ptejte se na všechno, co Vás zajímá! Technologie výroby, obrat firmy, záruky...

Dejte přednost takovému prodejci, který na Vaše podněty bude reagovat ochotně a okamžitě! To svědčí o tom, že zákazník je vždy na prvním místě.

Cena výrobků by neměla být jediným kritériem výběru dodavatele! Kdo vybírá okna pouze na základě nejnižší ceny,
dává tím najevo, že neví, co přesně chce nebo rezignuje na účel a kvalitu dodávky oken.